Zapisz się do newslettera

I UZYSKAJ

DOSTĘP

PREMIUM

ARTYKUŁY EKSPERCKIE

profesjonalne doradztwo

ukryte rabaty

ZWROT TOWARÓW
Gwarantujemy Ci prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki po złożeniu pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.Zwracany towar powinien zostać odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania. Zwrot należności za zwrócony towar nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu na wskazany przez Ciebie numer konta bankowego. Koszty transportu produktu (w obie strony) ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Do zwracanego produktu należy dołączyć:
-oryginał paragonu
-wypełniony formularz zwrotu lub wymiany (pliki do pobrania poniżej)

*Prosimy o zwrócenie uwagi na staranne zapakowanie towaru w oryginalne opakowanie z metkami

-Nie przyjmujemy zwrotów produktów objętych promocją.

-Wymiana artykułów objętych promocją na inne artykuły z rabatem jest możliwa, wyłącznie jeśli produkty zostaną dostarczone do sklepu przed zakończeniem akcji promocyjnej. W przypadku, gdy artykuły zostaną dostarczone po zakończeniu akcji promocyjnej, artykuły można wymienić na inne w cenie regularnej (obowiązuje dopłata za różnicę pomiędzy ceną promocyjną a ceną regularną).

REKLAMACJE
W chwili odbioru zamówionego towaru prosimy o sprawdzenie stanu i zawartości dostarczonej przesyłki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń lub niezgodności prosimy o kontakt z naszym butikiem. Reklamacje wynikające z tego tytułu uznawane będą jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności dostarczającego przesyłkę.

Szczegóły dotyczące ZWROTU, WYMIANY i REKLAMACJI produktów znajdują się w REGULAMINIE SKLEPU w pkt 5 do 8.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt: kontakt@warsawpethouse.pl

Wszelką korespondencję dotyczącą zwrotów, wymiany lub reklamacji prosimy kierować na adres: ul. Górczewska 53, 01-401 Warszawa.