Zapisz się do newslettera

I UZYSKAJ

DOSTĘP

PREMIUM

ARTYKUŁY EKSPERCKIE

profesjonalne doradztwo

ukryte rabaty

Szelki

W ofercie mamy szelki dla każdego psa od rozmiaru XXS do XXL. Dla szczeniąt i małych psów idealne będą modele w formie kamizelki. Dla większych psów możesz wybierać spośród najmodniejszych wzorów i kolorów znanych marek. Z nami każdy spacer będzie jeszcze przyjemniejszy. 

  • Dla małych psów (1-8 kg)

    Szelki dla małych psów powinny być miękkie i elastyczne aby każdy spacer był komfortowy. Możesz wybierać spośród szelek w formie kamizelki, miękkich materiałowych oraz standardowych w typie guard. Znajdziesz tu najwyższej jakości produkty popularnych marek: Puppia, Chloe's House, Bowl and Bone oraz Warsaw Dog. 

  • Dla średnich psów...

    Przy wyborze szelek dla średnich i dużych psów najważniejsza jest ich wytrzymałość. Z naszymi szelkami każdy spacer będzie komfortowy i bezpieczny. Odpowiednia forma i krój szelek pozwoli na uniknięcie obtarć oraz swobodny ruch, nie ograniczający łopatki psa. 

  • Dla dużych psów (20-60...

    Przy wyborze szelek dla dużych psów najważniejsza jest ich wytrzymałość. Z naszymi szelkami każdy spacer będzie komfortowy i bezpieczny. Odpowiednia forma i krój szelek pozwoli na uniknięcie obtarć oraz swobodny ruch, nie ograniczający łopatki psa.