Zapisz się do newslettera

I UZYSKAJ

DOSTĘP

PREMIUM

ARTYKUŁY EKSPERCKIE

profesjonalne doradztwo

ukryte rabaty

Karmy Suche

Znajdziesz tu tylko starannie wyselekcjonowane karmy dla psów. Wybór odpowiedniej jest bardzo ważny, dlatego już za Ciebie odrzuciliśmy wszystkie produkty zawierające niepotrzebne wypełniacze takie jak: kukurydza, pszenica czy pulpa buraczana. Jeśli Twój pupil ma alergię na konkretne białko zwierzęce lub ma już swoje ulubione smaki, możesz filtr...

Znajdziesz tu tylko starannie wyselekcjonowane karmy dla psów. Wybór odpowiedniej jest bardzo ważny, dlatego już za Ciebie odrzuciliśmy wszystkie produkty zawierające niepotrzebne wypełniacze takie jak: kukurydza, pszenica czy pulpa buraczana. Jeśli Twój pupil ma alergię na konkretne białko zwierzęce lub ma już swoje ulubione smaki, możesz filtrować karmy po rodzaju mięsa, który jest ich głównym składnikiem. 

More
 • Dla szczeniąt

  Właściwy rozwój szczenięta w dużej mierze zależy od jakości jedzenia, które mu podajemy. Karma dla szczeniąt powinna zawierać dobrej jakości mięso i białko o wysokiej przyswajalności. Dodatki w postaci witamin, naturalnych antyoksydantów i nienasyconych kwasów tłuszczowych wspomogą prawidłowy wzrost. Poniżej znajdziesz starannie wyselekcjonowane karmy, które zapewnią zdrowie i szczęście Twojemu pupilowi. 

 • Dla dorosłych

  Twój pupil woli połączenie świeżych sardynek i morszczuka czy nowozelandzką jagnięcinę z jabłkami red delicious? Wybierz karmę, która spełni wszystkie indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa.  Prawidłowe żywienie gwarantuje zdrowie i szczęście psa. Poniżej znajdziesz najlepsze suche karmy dostępne na rynku. Przeczytaj ich skład, a szybko się z nami zgodzisz. 

 • Dla seniorów

  Karmy dla starszych psów wzbogacone są o składniki odżywcze, witaminy i minerały ważne w tej fazie życia. Zredukowana jest w nich natomiast ilość kalorii i białka.

 • Dla alergików
  Tutaj znajdziesz karmy dla psów wrażliwych i cierpiących na alergie pokarmowe. Poniżej znajdziesz kilka rodzajów karm monobiałkowych, które w składzie mają jedno źródło białka zwierzęcego. Zminimalizowana ilość pozostałych składników zmniejsza ryzyko wystąpienia przykrych objawów.  
 • Dla małych ras

  W karmach dla małych psów rozmiar krokiecików został specjalnie zmniejszony. Ułatwia to rozgryzanie karmy nawet najmniejszym psom.